נגישות

×
נווט עם מקלדת
כבויפעיל
גודל מסך וגופנים
אאאא
גוונים וניגודיות
רגיללבןשחור
כיבוי נגישות
תזונה נכונה
03-967-33-35
נווה הדרים - מועדון ספורט קפה הדרים
לפגישת ייעוץ וסיור חינם
השאירו פרטים כאן
ונציג שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

תזונה נכונה

חדש! החל מיום שני 30/01 בשעה 19:00 !!סדנת הרזייה למנויי קאנטרי נווה הדרים !

על הסדנה:
אתם מוזמנים לנסות להצליח ולהתמיד בסדנה הרזייה ייחודית , שתעניק לכם את כל הכלים לרזות נכון, תוך מתן כלים לשמירה על ההישגים לטווח הארוך.

קאנטרי נווה נדרים מציע לך סדנת הרזיה ייחודית, המורכבת מפגשים שבועיים קבוצתיים עם המנחה, מורן איתן, דיאטנית קלינית מבית חולים אסף הרופא.במפגשים ניתנת הדרכה מקצועית בנושא אורח חיים בריא ושינויי הרגלי תזונה, תוך שימוש בכלים מעולם ה-הCBT

המפגשים מועברים בצורה חווייתית, תוך התנסות בנושאים הנלמדים ושיתוף של דילמות אישיות שבהן תיתקלו בתהליך. לעיתים קרובות, נלמד גם לבשל אוכל עד 100 קלוריות למנה.

כמו כן, תקבלו מידע על קבוצות המזון, חשיבותה של פעילות גופנית, יציאה מן השגרה, אכילה רגשית, הקשבה לגוף, התמודדות עם "נפילות" ונושאים נוספים המותאמים לאופי הקבוצה ולצרכיה.

תכנית הסדנה:

במפגשים הראשונים, תקבלו תפריט אכילה מאוזן ומכוון שמפחית את תחושת הרעב ואת הכמיהה למתוקים תלמדו איך לבנות תפריט יומי מותאם להעדפות האישיות מכל קבוצות המזון, וכיצד לבחור בחירות חכמות של מזונות. חלק מהסדנה מוקדש לדיון בין המשתתפים בנושאים שונים הנוגעים למלחמה האינסופית במשקל. הקבוצה היא קבוצה תומכת, שמעודדת ומדרבנת את המשתתפים, ומחזקת את המשמעת העצמית הנדרשת מכל מי שמצוי בדיאטה.

מועדי הסדנה:

המפגשים יתקיימו בקאנטרי נווה הדרים כל יום שני בשעה 19:00 עד 20:00 כאשר בכל מפגש רבע שעה ראשונה זה שקילה ואח"כ 45 דקות דיון ולמידה.

הסדנת הרזייה ללא תשלום ויש להירשם מראש בקבלה או בטלפון

03-9673335 ביום שני החל משמונה בבוקר. ניתן גם להרשם באמצעות שליחת שם בהודעת SMS לנייד 054-2219597

 

חוגים למבוגרים חוגים לילדים חדר כושר בריכת שחייה