נגישות

×
נווט עם מקלדת
כבויפעיל
גודל מסך וגופנים
אאאא
גוונים וניגודיות
רגיללבןשחור
כיבוי נגישות
שעות פעילות - חוגי מבוגרים
03-967-33-35
נווה הדרים - מועדון ספורט קפה הדרים

שעות פעילות של חוגי מבוגרים

יום ראשון

שעה חוג מדריך אולם
07:30 התעמלות בריאותית שרית 2
08:15 פילטיס אנסטסיה 2
08:15 ארובי (מתון) יעל 1
09:00 פילטיס אנסטסיה 2
09:15 פלדנקרייז ויקי 1
10:00 פלדנקרייז ויקי 1
10:00 עיצוב גוף עם גליל אינה 2
11:00 סדנת חרוזים ועיסת נייר שוש 2
17:30 חיזוק שרירים עם גליל שרית מזרחי 2
17:45 התעמלות במים יעל בריכה
18:30 משקוליות בתנועה יעל 1
18:15 פילטיס שרית מזרחי 2
19:15 אימון רצועות שרית מזרחי 2
19:15 ארובי יעל 1
20:00 זומבה רחלי 2
20:00 עיצוב גוף עם כדורים יעל 1
20:50 אימון רצועות יעל 2

 

יום שני

שעה חוג מדריך אולם
07:30 התעמלות נשים גל 2
08:15 התעמלות נשים אנסטסיה 2
08:15 התעמלות במים יעל בריכה
09:00 יוגילטיס אנסטסיה 2
10:00 בלט קלאסי אינה 1
10:15 סדנת חרוזים שוש 2
17:45 חיטוב גוף יעל 1
18:30 ריקודי בטן אתי 2
18:30 עיצוב/חיזוק יעל 1
19:15 יוגה – מתחילים נדיה 2
20:00 יוגה – מתחילים נדיה 2
19:15 ארובי יעל 1
20:00 פילטיס קארן 1
20:15 ספינינג יעל ספינינג
20:45 יוגה – מתקדמים נדיה 2
21:00 אומנויות לחימה איתן 1

 

יום שלישי

שעה חוג מדריך אולם
07:30 התעמלות בונה עצם אינה 1
08:15 התעמלות בונה עצם אינה 1
08:15 מתיחות + עיצוב יעל 2
09:00 התעמלות בונה עצם אינה 1
09:00 אימון רצועות שרית 2
09:15 התעמלות במים יעל בריכה
10:15 פילטיס (כדור) אינה 2
17:00 פלדנקרייז ויקי 2
17:45 עיצוב עם בוסו יעל 1
18:20 עיצוב דינמי אילן 2
18:30 בוסו+מדרגה יעל 1
19:00 אימון רצועות אילן 2
19:15 קיקבוקסינג יעל 1
19:30 עיסת נייר שוש קפיטריה
20:00 פילטיס CORE גל 2
20:00 זומבה מרינה 1
20:00 ספינינג שלומי ספינינג
20:45 ריקודים סלוניים מיכאל 1

 

יום רביעי

שעה חוג מדריך אולם
06:45 יוגה נדיה 1
07:30 פלדנקרייז נעמי 2
08:15 פלדנקרייז נעמי 2
08:15 משקוליות יעל 1
09:00 פלדנקרייז נעמי 2
09:45 עיצוב/פילטיס אנסטסיה 2
10:00 בלט קלאסי אינה 1
10:00 עיסת נייר שוש מזנון
10:30 עיצוב עם גליל אנסטסיה 2
17:45 זומבה רחלי 1
17:45 פיטבול יעל 2
18:30 מתיחות + עיצוב יעל 2
18:30 אימון מחזורי גל 1
19:15 אימון רצועות יעל 2
19:20 פילטיס גל 1
20:00 ספינינג יעל ספינינג
21:00 אומנויות לחימה איתן 1

 

יום חמישי

שעה חוג מדריך אולם
07:30 התעמלות נשים שרית 2
08:15 התעמלות נשים אנסטסיה 2
08:30 התעמלות במים יעל בריכה
09:00 התעמלות נשים אנסטסיה 2
09:15 עיצוב עם סגנון יעל 1
10:00 בונה עצם אינה 1
10:30 סדנת חרוזים שוש 2
11:00 בונה עצם אינה 1
18:15 ריקודי בטן אתי 2
18:15 עיצוב יעל 1
19:00 קיק בוקסינג יעל 1
19:00 יוגה – מתחילים נדיה 2
19:45 התעמלות במים יעל בריכה
20:00 יוגה – מתקדמים נדיה 2
20:00  ספינינג שוקי ספינינג

 

יום שישי

שעה חוג מדריך אולם
08:15 פילטיס קארן 1
08:15 פילטיס אנסטסיה
09:00 פילטיס אנסטסיה 2
09:15 פילטיס גל 1
10:00 אימון רצועות אילן 2
10:00 יוגה נדיה 1
13:30 עיצוב הגוף יעל 1
14:15 אירובי יעל 1
15:00 קרוספיט יעל 1
16:00 Z U M B A מרינה 1
16:45 עיצוב בטן מרינה 1

 

שבת

שעה חוג מדריך אולם
09:30 ספינינג יפי הימלבלאו ספינינג